detske topanky
Detský tovar, Obuv

Skvelé topánočky do nečasu i pohodičky

Jeseň už pomaly ale isto klope na dvere a s príchodom chladnejších a sychravejších dní sa začíname čoraz častejšie zamýšľať nad tým, do čoho zababušíme naše ratolesti. Letné kúsky oblečenia zo vzdušných a ľahkých materiálov odkladáme bokom a vešiaky a poličky zapĺňame hrejivejšími vecami.

Okrem huňatej bundičky, štrikovaného svetríka od starej mamy a teplých rukavičiek je dôležitou súčasťou výbavy detská obuv. Prvý ranný mrázik by rozhodne nemal preniknúť až k chúlostivým detským nožičkám a preto je teplá a pohodlná obuv v chladných dňoch základom. Ideálne topánočky do nepriaznivého počasia poskytujú teplé, mäkké, maximálne pohodlné, no zároveň anatomicky tvarované a pevné prostredie, ktoré ochráni krehkú detskú nožičku pred všetkými nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Topánočky od poprednej značky Shooshoos všetky tieto vlastnosti spĺňajú.

Sú vyrábané výhradne ručne a to z kvalitnej a jemnej prírodnej kože, ktorá predstavuje nielen tradičný, ale aj najosvedčenejší materiál používaný na výrobu obuvi. Detskej nožičke sa perfektne prispôsobia, majú ideálne termoregulačné vlastnosti a pri správnej starostlivosti môžu byť takmer nezničiteľným spoločníkom vašich detí. Ich podrážka s protišmykovou úpravou je veľmi ľahká a flexibilná. Výrobcovia mysleli naozaj na všetko, pretože podrážky sú navrhnuté tak, aby nedošlo k zakopnutiu dieťatka. Topánočky sa veľmi ľahko obúvajú, dobre držia a veľkou výhodou je, že vďaka polstrovanej stielke a priedušnej koži sa v nich deťom nepotia nožičky. Ako starostlivých rodičov vás navyše určite poteší informácia, že topánočky a čižmičky značky Shooshoos neobsahujú žiadne toxické látky.

Či už ste rodičom dievčatka alebo chlapčeka, vyzbrojení tými správnymi topánočkami sa môžete veselo vybrať na prechádzku do mesta či parku a vychutnať si posledné teplé lúče zubatého slniečka.

 

Ďalší príspevok